Disavow کردن لینک های غیر عادی و بازیابی وبسایت دستگاه لیزر

ابزار گوگل وبمستر تولز
وب لاگ جی ادز
دسته‌بندی نشده
15 راهنمای کاربردی برای استفاده از گوگل وبمستر تولز
15 راهنمای کاربردی برای استفاده از گوگل وبمستر تولز
حسین بستگان ۲۷ خرداد ۹۶ دسته‌بندی نشده , دستگاه لیزر
1 &# ایران روتک دستگاه لیزر ; Not - Provided Keywords ( کلمات با اهمیت فراهم نشده ) که ترافیکی در راستای وب سایت شما ارسال می کنند کدام‌ها هستند؟

گوگل از این که اشخاص به داده های مرتبط با کلمه ها مهم دسترسی داشت بسیار راضی فقدان و به همین خاطر تصمیم گرفت شیوه خود را تغییر دهد و اشخاص را در ظلمت رها کند . این تصمیم منجر شد همگی جستجوها رمزگذاری شوند . داده های آنالیتیکی طبیعی که افراد عادت داشتند آن ها را دریافت کنند دیگر وجود نداشتند , اما هنوز هم روشی برای دانستن کلمات حیاتی اصلی و فایده آور موجود هست . داشتن این اطلاعات گران بها هنوز هم اساسی است و فقط خط مش قابل اعتمادی که می‌توانید استفاده نمائید , گوگل وبمستر تولز می‌باشد .

اما این ابزار نیز همانند پیشین عمل نمی‌کند . شما می‌توانید فقط اطلاعاتی مثل تعداد دفعات ظواهر شدن صفحه موردنظر در نتایج کاوش یا این که به عبارتی Impressions ( a ) , کلیک هایی ( b ) که عدد تخمینی از کلیک افراد بر روی کاغذ موردنظر را در اختیارتان میگذارد , نرخ کلیکی ( CTR ) ( c ) که به عنوان نسبت کلیک به بازدیدها تعریف میگردد و موقعیت میانگینی ( d ) که حالت متوسط برتر وبسایت در موتورهای جستجو را به نمایش می گذارد را مشاهده کنید .

سرچ کوئری ها در گوگل وبمستر تولز

هنگامی که در گوگل وبمستر تولز لاگین می‌کنید در بخش Search Traffic - > Search Queries میتوانید اطلاعات بیشتری راجع‌به کوئری هایی به دست آورید که نشانی تارنما شما‌را نشان می دهند و طبقه بندی صفحاتی از وبسایت را ببینید که در نتایج کاوش بیشتر دیده شده اند . همچنین می توانید وضعیت معدل آنان‌را در نتایج کاوش ملاحظه کنید .

اینجا صرفا جایی است که هنوز میتوانید لغات با اهمیت جذب کننده ترافیک دستگاه لیزر را ببینید . سفارش میکنم از این ابزار دستگاه لیزر بدون پول به کار گیری فرمایید و بینش منحصربه‌فرد به شخصی از گوگل به دست آورید .
2 . بک لینک و پیوند های دقیقی که گوگل در امر وب سایت شما دارد را مشاهده دستگاه لیزر فرمائید

برای این‌که بدانید چه تارنما هایی به سایت شما اشاره دارند می‌توانید link : www . example . com را در نوار جستجوی گوگل تایپ فرمائید . این گزینه بعضا از سایت هایی که به شما لینک داده اند را نشان میدهد . اما برای این‌که نمای دقیق تری از حالت ساختار پیوند های خود بر روی وب به دست آورید می توانید از امکان Links to your site در وبمستر تولز استعمال نمائید . به امداد این امکان , فهرست جامعی از پیوند ها را در کناره چپ برگه خواهید داشت . همینطور می توانید فهرست کوتاهی از سایت‌هایی که بیش تر به تارنما دستگاه لیزر شما لینک و پیوند داده اند و صفحاتی دستگاه لیزر که اکثر لینک گردیده اند را ملاحظه کنید .

مشاهده بک لینک‌های سایت در گوگل وبمستر تولز

این فهرست از پیوند ها در زمان فرایند خزش و ایندکس ربات های گوگل ایجاد می گردند و در برگیرنده لینک و پیوند هایی می باشند که استفاده کننده برای دسترسی به وبسایت شما از آن به کارگیری کرده است . علاوه بر این اطلاعات , می‌توانید فهرستی از انکر تکست های بیشتر استفاده شده را داشته باشید . تمامی اطلاعاتی که در بخش Links to your site به دست میاید را می‌توانید به طور فولدر CSV یا این که گوگل داکس دانلود نمایید و می‌توانید لینک و پیوند های غیرطبیعی را حذف نمائید یا آن‌ها‌را disavow فرمائید . همچنین میتوانید به یاری این اطلاعات بفهمید کدام یک از لینک و پیوند ها جدیدا ایجاد شده و تاریخ تولید آن چه زمانی بوده است .

فهرست دقیق و جزئی از دامنه هایی که لینک و پیوند بیشتری به وبسایت شما داده اند تا 1000 مورد درین فهرست سناریو داده می‌شود . می توانید این فهرست را بر پایه ی تعداد لینک و پیوند ها یا این که تعداد صفحات پیوند شده دارای ارتباط نمایید . برای مشاهده تعداد بک‌لینک‌های تارنما که بوسیله الکسا نظارت می شود میتوانید از ابزار مشاهده تعداد بک لینک‌های تارنما به کارگیری نمائید .
3 . Disavow کردن پیوند های غیر نرمال و بازیابی تارنما


هنگامی که گوگل تشخیص دهد شما لینک های بدی را برای سایت خود تشکیل داده اید , این موضوع را از طریق اکانت گوگل وبمستر تولز در مشت شما قرار می دهد . همینطور هر جور جریمه دستی که بر روی وبسایت اعمال شده‌است نیز درین ابزار سناریو داده میگردد . برای این که بتوانید چنین مشکلاتی را برطرف نمائید بایستی واکنشی از خود نشان دهید . پس از اینکه تلاش های خود را در حذف همه لینک های

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *